Vouchery dla pasjonatów kulinariów

Nie ma osoby, która nie lubi dobrze zjeść lub oddać się degustacji napojów wyskokowych. Jakich upodobań byście nie mieli, znajdzie się atrakcja, w której z miłą chęcią spędzimy kilka godzin. Gastronomia kryje w sobie nie tylko romantyczne kolacje, ale również degustacje alkoholi, poza tym organizuje warsztaty kulinarne dla amatorów. Sprawdź sam, co kryje się pod voucherami z kulinariami.

Uczta dla podniebienia

Sushi to nie tylko moda na jedzenie dla osób, które chcą być zawsze na czasie. Sushi to przede wszystkim tradycja zdrowego odżywiania się pochodząca z Japonii. Jest to kraj, w którym zdrowy tryb życia to norma, a długowieczność jest czymś naturalnym. Dzięki voucherowi na ucztę sushi dla dwojga możecie skosztować wspaniałej kuchni japońskiej prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni. Na stole zagoszczą potrawy, które sami wybierzecie z restauracyjnego menu. Warto więc wybrać to, co lubicie najbardziej. Można również poeksperymentować z nowymi smakami. Taki podarunek to gwarancja udanego wieczoru z ukochaną osobą lub po prostu wyjście ze znajomymi.

Kolejną ciekawą atrakcją dla smakoszy jest wyjście do restauracji Different. Tam odbywa się kolacja w ciemnościach, dzięki czemu wyostrzają się zmysły i potęgują przyjemność delektowania się daniami oraz angażując gości do aktywnego dzielenia się wrażeniami z drugą osobą, z którą spożywasz ten posiłek. Atrakcja to obejmuje wybór dania spośród rybnych, mięsnych i wegańskich. Zestaw standardowy z deserem, przystawką, daniem głównym oraz zimny napój. Jest możliwość delektowania się potrawami europejskiej kuchni fusion. Poza tym można liczyć na profesjonalną obsługę. Warto skorzystać z tej atrakcji, gdyż na uczestników czekają niecodzienne i niezapomniane wrażenia., poza tym nauczysz się wykorzystywać wszystkie zmysły podczas delektowania się pysznymi potrawami.

Coś dla smakoszy napojów alkoholowych

Warto również postarać się o voucher na degustację win. W czasie takiej atrakcji uczestnicy zaznajomią się z podstawami, które dotyczą samego wina jak i procesu degustacji, doboru, sposób podawania i przechowywania. Ponadto zdobędzie się wiedzę na temat odpowiedniego doboru kieliszków i przechowywania otwartej butelki. W czasie delektowania się winem prowadzący obali kilka krążących mitów na temat wina. Degustacja wina to niezapomniana przygoda, która z pewnością spodoba się każdemu miłośnikowi kuchni i mieszanki smaków. Warto podarować bliskim i cieszyć się z nadchodzącej przygody. Taki podarunek w postaci przeżycia doskonale nada się na urodziny rodziców lub rodzeństwa, a także przyjaciół.

Wyjątkową atrakcją może być wycieczka w temacie piwa. Jest to wieczorna wędrówka warszawskimi ulicami szlakiem złocistego trunku. W trakcie trwania wędrówki przewodnik opowie o tym, dlaczego kiedyś piwo było tańsze niż woda, gdzie w czasach średniowiecza w mieście można było napić się czeskiego piwa. Dzięki przewodnikowi posłuchacie informacji na temat powstawania jasnego z pianką i czy aby na pewno piwo robi się z chmielu. Spacer po Warszawie zostanie zakończony degustacją kilkunastu rodzai piwa, która jest wliczona w koszt wycieczki. Podczas degustacji przewodnik opowie o każdym z próbowanych piw.

Wyjątkowym prezentem może być voucher na degustację Whisky. Jest to podarek dla osób, które chcą delektować się wyjątkowym smakiem tego niecodziennego alkoholu. Podczas degustacji zostaną przedstawione takie jak trunki jak szkocka, irlandzka i amerykańskie destylacje Whisky. Osoba prowadząca powie, czym charakteryzując się poszczególne marki trunku, zaznajomią z podstawowymi smakami i zapachami oraz w kilku słowach powiedzą o historii zakładów produkcyjnych tego szlachetnego trunku. Udzielone zostaną wskazówki dotyczące wyboru Whisky, smakując i wybierając ulubiony bukiet i charakter. Na koniec atrakcji wszyscy biorący udział wypalą cygaro.

Vouchery na atrakcje w postaci przeżyć stają się coraz popularniejsze, więc coraz więcej osób decyduje się na zakup właśnie takiego podarunku. Dzięki takim voucherom można przeżyć fantastyczne przygody w tym kulinarne. Doświadcza się niezapomnianych emocji i jest sposób na odmienienie czyjegoś życia. Takie upominki są oryginalne i niepowtarzalne. Jest możliwość spełnienia czyiś marzeń.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *