Jazda czołgiem. Prezent nie tylko dla miłośników wojskowości

Jazda czołgiem jest już w zasięgu ręki. Warto otworzyć się na nowe przeżycia i skosztować możliwości prowadzenia pojazdu gąsienicowego. Z pewnością miłośnik militariów ucieszy się z takiego podarunku, a wrażenia z jazdy czołgiem będzie pamiętał latami. To możliwość przeżycia niezwykłej przygody, która będzie w twojej pamięci na zawsze. Czołg jest wozem bojowym wykorzystywanym do walk lądowych. Jego wielkość pozwala na przetrwanie na polu walki. Takie pojazdy uzbrojone są w pojedynczą armatę oraz karabin maszynowy. Polska nazwa „czołg” nawiązuje do poruszania się pierwszych typów tego wozu, które było powolne czołganie się na gąsienicach.

Jakim modelem czołgu można się przejechać?

Czołg, który dostaje się do dyspozycji to dobrze znany T-55 Merida. Jest to czołg, który był na wyposażeniu polskiej armii. Do tej pory nie zachowało się zbyt dużo takich pojazdów wojskowych. Doskonale nadaje się na atrakcje w postaci jazdy po byłych poligonach i specjalnie przygotowanym terenie. Pomimo upływu lat nadal cieszy wybranków, którzy chcieli poprowadzić taki właśnie czołg. Jest to czołg, który ma znakomite właściwości jezdne, ogromną siłę, wytrzymałość i jest bezawaryjny. Wszystko to dopisało się do listy największych dokonań militarnych.

Warto sprawdzić szczegóły atrakcji na stronie goldengift.pl – jazda czołgiem T55 Merida,

Jak wygląda jazda czołgiem?

Prezent jazda czołgiem odbywa się za sterami, za którymi może siąść osoba pełnoletnia. Na przejazd można zabrać osoby, które w trakcie przejazdu będą siedziały na pancerzu czołgu. Wszystko uzależnione jest od wyboru opcji.

Gdzie realizowana jest jazda czołgiem?

Przejażdżka czołgiem realizowana jest w kilku miejscach. Jednym z nich jest Mrągowo, poza tym atrakcje w tej postaci można zrealizować w Gorzowie Wielkopolskim lub w Warszawie. Ekstremalna trasa, po której odbywają się przejażdżki gąsienicowym wozem, to wielkie wyzwanie dla zwykłego pojazdu, a czołg poradzi sobie bez problemu. Zabłocone tereny, nierówności, podjazdy i zjazdy to doskonałe warunki, które umożliwią zobaczenie, co potrafi taki czołg. Ta atrakcja realizowana jest na byłych wojskowych terenach, które usłane są przeszkodami pokrytymi grząskim błotem i stromymi wzniesieniami, dzięki temu emocje i doznania są niesamowite.

Kto może skorzystać z atrakcji jazdy czołgiem?

Przejazd czołgiem przeznaczony jest dla jednej osoby, która będzie siedziała za sterami czołgu. Jest możliwość zabrania czterech osób, które podczas jazdy będą siedziały na pancerzu. Poza tym można zabrać osoby, które będą obserwować sam przejazd. Warto wiedzieć, że czołg mogą prowadzić tylko osoby pełnoletnie. Prowadzenie czołgu prezent z pewnością ucieszy osoby pełnoletnie, które od zawsze chciały usiąść za sterami takiego pojazdu.

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w przejażdżce czołgiem pod warunkiem, że osoby do 13 roku życia muszą być pod opieką opiekuna prawnego, a osoby pomiędzy 13 a 18 rokiem życia mogą jechać czołgiem, ale opiekun prawny musi być na miejscu realizacji atrakcji. Prowadzenie czołgu prezent to niezapomniane przeżycie, z którego może skorzystać prawie każdy.

Dlaczego warto wybrać na prezent przejażdżkę czołgiem?

Upominek w postaci atrakcji, którą jest jazda czołgiem. Warto ofiarować, gdyż w ten sposób stwarza się możliwość poprowadzenia pojazdu historycznego. Z pewnością jest to oryginalny upominek wprost do wręczenia, poza tym przyniesie wiele radości każdemu miłośnikowi militariów. Jest to też sposobność do spełnienia marzeń nie tylko mężczyzn, ale również niektórych kobiet.

Taka atrakcja jest naprawdę wyjątkowym i oryginalnym podarunkiem w postaci przeżyć, a takich nie zapomina się do końca życia. Jest to coś niecodziennego i naprawdę wartego przeżycia. Taką jazdę czołgiem warto ofiarować, gdyż warto wspólnie robić rzeczy niezwykłe. Dzięki jeździe czołgiem obdarowana osoba będzie miała możliwość przeżycia czegoś wyjątkowego. Jazda czołgiem prezent może stać się niezapomnianym wspomnieniem dla Ciebie oraz dla twoich bliskich, jeżeli pasja, to coś, co was łączy.


Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *