Prezent na 18 urodziny – jak wybrać trafiony podarunek dla nastolatka

Organizacja 18. urodzin to bardzo ważne wydarzenie nie tylko w życiu solenizanta, ale również jego rodziny i przyjaciół. To szczególna data, w której zaczyna się brać odpowiedzialność za swoje czyny, dlatego należy uczcić ten ważny dzień i świętować go wspólnie z bliskimi i przyjaciółmi. Przed imprezą urodzinową warto zorganizować listę gości, zaproszenia, dekoracje, atrakcje i zabawy, które sprawią, że zaproszeni goście nie zapomną tego wydarzenia. Poniżej kilka ciekawych i oryginalnych prezentów na 18 urodziny, które pewnością ułatwią wybór wyjątkowego i niepowtarzalnego upominku.

Dlaczego 18 urodziny są szczególne?

Osiemnaste urodziny to symboliczny początek wkroczenia w wiek dorosłości, w którym przestaje się być traktowanym jak dziecko. Jest to niezwykle ważny dzień. W wieku dorosłym każdy odpowiada za swoje decyzje. Warto ten dzień zapamiętać i dobrze przeżyć. Jest to okazja do radosnego świętowania.

Jaki prezent na 18 dla dziewczyny?

Ciekawym prezentem na osiemnastkę jest różowy kubek termiczny z wyświetlaczem LED. Taki kubek to znakomity podarunek dla osoby, która lubi pić zawsze gorącą kawę lub herbatę. Kubek może posiadać personalizację w postaci stosownego i okolicznościowego grawerunku. Wykonany jest ze stali szlachetnej, więc jest odporny na uszkodzenia. To doskonały prezent na 18 dla osoby lubiącej podróżowanie oraz górskie wędrówki. Dzięki niedużym rozmiarom doskonale zmieści się w plecaku trekkingowym oraz w torbie, którą zabiera się do pracy. Można wybrać projekt grawerunku dostosowany do hobby lub zawodu obdarowywanej osoby. Jest to niezwykły prezent na 18 urodziny dla miłośnika zawsze gorącej kawy i herbaty.

Kolejnym wartym uwagi prezentem na osiemnastkę jest kocyk z haftem. Jest to koc stworzony dla osób, które w wolnym czasie lubią pod kocykiem czytać ciekawą książkę i pić gorącą czekoladę. Kocyk może być wykonany z wysokogatunkowego polaru, który charakteryzuje się niepowtarzalną miękkością oraz puszystością. Warto wybrać ten z haftem wykonanym z użyciem nowoczesnych hafciarek komputerowych. Wzory na kocykach mogą być niesamowicie ładne i trwałe.

Jaki prezent na 18 dla chłopaka?

Na 18. urodziny można ofiarować skórzany portfel z grawerunkiem w postaci choćby inicjałów. Najlepiej wybrać ten wykonany z naturalnej skóry, który doskonale sprawdzi się jako prezent dla eleganckiego chłopaka. Jest poręczny i wygodny w użytkowaniu, poza tym pomieści gotówkę i inne dokumenty w tym karty płatnicze. Dodatkowo wyposażony jest w folię, która chroni przed kradzieżą danych z kart zbliżeniowych. Portfel można spakować w drewniane pudełko z wypalonym grawerunkiem przedstawiającym ciekawy wzór.

Prezentem na 18 urodziny możne być nosidło na ulubiony trunek. Jest to upominek dla prawdziwych mężczyzn. To prezent dla tych, którzy nie mają relaksu bez grupy kolegów oraz butelki ulubionego piwa. Jeśli solenizant gustuje w praktycznych i wygodnych przedmiotach, to takie nosidło jest idealnym upominkiem. Nie można zapomnieć o możliwości wygrawerowania dowolnej treści, którą mogą być życzenia, sentencja lub imię obdarowanego. Dzięki takiemu nosidłu z otwieraczem masz pewność, że alkoholu nikomu nie zabraknie. Takie nosidło to doskonały pomysł na prezent na osiemnastkę.

Szalone pomysły na 18 urodziny

Ciekawym pomysłem na prezent jest jazda Ferrari F430. To pożądane auto z powodu swojego niecodziennego wyglądu, wysokiej klasy wykończenia wnętrza oraz wyśmienitych osiągów. Posiada silnik 4,3 litrów, który wytwarza 490 KM. Do setki rozpędza się w mniej niż 4 sekundy. Z pewnością będziesz chciał, aby ta chwila trwałą wieczność. Dzięki tej jeździe chociaż raz można poczuć się jak prawdziwy rajdowiec.

Kolejnym ciekawym i wyjątkowym podarunkiem może być lot balonem. Podczas lotu dreszczyk ogarnia całe ciało. Dzięki temu można podziwiać widoki z niecodziennej strony. Niesamowite emocje oraz niecodzienne wrażenia dostarczy taki lot balonem. Można, wznosząc się w obłoki doznać błogiego uczucia wolności, poza tym zapomina się o troskach i zmartwieniach dnia codziennego. Podczas lotu pilot zaznajamia z tajnikami latania balonem oraz tak kieruje, aby lecący mógł zobaczyć najwspanialsze miejsca i podziwiać cudne krajobrazy. Tego z pewnością się nie zapomina.

Jako prezent można ofiarować strzelanie na profesjonalnej strzelnicy z różnych rodzajów broni. Jest to sposób na dawkę adrenaliny oraz oderwania się od dnia codziennego. To szansa na spełnienie marzeń o korzystaniu z broni palnej. Nad całością czuwa wykwalifikowany instruktor, który zapozna z zasadami i nauczy techniki strzeleckiej oraz zadba o bezpieczeństwo. To z pewnością niezwykły prezent wśród zwykłych codziennych zajęć. Obdarowany pan pewnie zostanie pozytywnie zaskoczony i z chęcią zmierzy się z bronią.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *