Przejażdżka sportowym samochodem – prezent dla miłośnika motoryzacji

Jeśli chcesz poczuć adrenalinę na najwyższym poziomie, to przejażdżka sportowym samochodem jest dla Ciebie. Dzięki temu możesz wczuć się w rolę kierowcy tych mega sportowych aut. Przejażdżka sportowym autem takim jak Ferrari lub Lamborghini wspaniale nadaje się na upominek z okazji urodzin dla chłopaka lub małżonka. Z pewnością każdy wybierze coś dla siebie z naprawdę bogatej floty.

W ramach voucherów prezentowych oferowana jest jazda samochodami rajdowymi takimi jak: Lamborghini Gallardo, Ferrari F430, Nissan GTR, Porsche, Audi R8, Lotus czy Ferrari 458 Italia. Poza tym dostępne są przejazdy autem i bolidem przeznaczonym do driftingu. Jeśli chcesz, aby emocje sięgnęły zenitu, to wybierz dwa lub więcej aut i porównaj, które z nich przejedzie tor wyścigowy w krótszym czasie. Jazda w pakiecie jest dobra dla osób, które nie mogą zdecydować się, które auto wybrać.

Jazda samochodem sportowym po ulicach miast

Jest to oferta dla osób, które chcą wypróbować auto poza terenem toru wyścigowego. Dzięki temu poznasz kulturę jazdy, zaznasz komfortu kierowania i poczujesz spojrzenia przechodniów. Jeśli zależy Ci na tym, aby sprawdzić, w jakim czasie przyspiesza do 100km/h lub chcesz posłuchać dźwięków silnika w czasie wciskania pedału gazu do podłogi, to wybierz jazdę drogami ekspresowymi lub autostradami. Jazda super sportowym autem po ulicach to jedna z ofert. Taka jazda samochodem sportowym doskonale sprawdzi się jako podarunek dla fana motoryzacji i fana jazdy kultowymi i superszybkimi pojazdami.

Poznaj możliwości sportowego samochodu na torze wyścigowym

Przejażdżka sportowym autem po torze to doskonały sposób na przetestowanie jego możliwości. Nie spotkasz tam żadnych ograniczeń, czyli innych uczestników ruchu, świateł, pieszych czy choćby znaków ograniczenia prędkości. Jesteś tylko Ty i kilkaset koni mechanicznych pod maską, które gwarantują zawrotną prędkość i przyspieszenie, które naprawdę wgniata w fotel. Jest to dawka adrenaliny i niezapomnianych motoryzacyjnych emocji.

Przejażdżka sportowym autem – jaki samochód wybrać?

Słowo jazda samochodem sportowym potrafi podnieść ciśnienie niejednemu fanowi motoryzacji. Jednak nie trzeba być koneserem, aby docenić i zachwycić się sportowymi samochodami z najwyższej półki. Myśląc o tym najczęstsze marki, które przychodzą do głowy to Ferrari i Lamborghini. Jednak to nie wszystkie marki, które produkują super samochody.

  • Ferrari

Firma produkująca te samochody powstałą w roku 1947. Założycielem był Enzo Ferrari. Dla niego liczyły się głównie wyścigi, a produkcja aut komercyjnych była mocno ograniczona. Uznawał je za sposób pozyskiwania pieniędzy na finansowanie udziałów marki w wyścigach. Z mijającymi latami Enzo doszedł do wniosku, że warto zainteresować się szerszym gronem odbiorców. Firma zaczęła inwestować w wygodę, wygląd oraz nowinki techniczne. W ten właśnie sposób z roku na rok, z linii produkcyjnej Ferrari wyjeżdżało coraz więcej pojazdy przeznaczonych na szosę.

  • Lamborghini

Na początku lat działalności powstawały traktory. Jednak z biegiem czasu powstał nowy super sportowy samochód. Po dzisiejsze czasy samochody firmy Lamborghini mają wielu sympatyków na całym świecie.

  • Porsche

Marka ta powstała w roku 1931 i jest jedną z najstarszych. W czasach II Wojny Światowej Adolf Hitler nakazał produkcję pojazdów wojskowych. Porsche bynajmniej na tym nie straciło – z zawieruchy wojennej wyszło jeszcze silniejsze i po dziś dzień jest jedną z największych niemieckich firm produkcyjnych, a ich perełka w postaci Porsche 911 wciąż cieszy się ogromną popularnością.

  • Audi

Jest kojarzona raczej z samochodami osobowymi, którymi poruszamy się na co dzień. Jednak firma ma na swoim koncie motoryzacyjne cuda. Mowa tu o Audi R8. Samochód ten zaczął swoje istnienie od prototypu, który brał udział w wyścigach Le Mans. Szybko okazał się, że jest to jeden z najlepszych samochodów. Wygrało 5 z 6 wyścigów, w których brał udział. Na bazie tego auta powstają współczesne pojazdy, które możemy podziwiać na naszych ulicach.

  • Lotus

Jest to brytyjska marka, która może pochwalić się wyjątkowymi maszynami z nie mniej ciekawą historią. Warto zauważyć, że aerodynamika, to jeden z kluczowych aspektów motoryzacji, została wprowadzona do wyścigów przez Colina Chapmana, który jest inżynierem, konstruktorem wyścigowym i założycielem koncernu Lotus. Jako pierwszy wpadł na pomysł wykorzystywania przepływu powietrza jako siły dociskowej auta. Świat motoryzacji zawdzięcza marce Lotus także rozpowszechnienie kompozytów.


Jak widać przejażdżka sportowym samochodem, ma wiele do zaoferowania pasjonatom zarówno sportów wyścigowych, jak i nowinek technicznych, designu i luksusu. Każdy może wybrać auto swoich marzeń. Wielu facetów pragnie usiąść za kierownicą takich marek jak Ferrari lub Lamborghini. Ich producenci uważają, że marzenia są po to, by je spełniać. Taka jazda autem sportowym to prezent dla prawdziwych fanów demonów prędkości.

Add a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *